Jolene (2008) watch online
Sinners and Saints (2010) online
Into the Abyss (2011) online

Güvenlik Kamera Ve Alarm Sis.

Kapalı devre güvenlik sistemlerinde kamera en bilinir ve olması gereken bir cihazdır. Kamera kontrol ve izleme noktası için resim oluşturmaya yaramaktadır. Her ne kadar ayrı ele alınsa da lensler kameraların ayrılmaz parçadır.Lensler Kameranın önüne takılır görüntünün mercekler yardımıyla CCD sensörün üzerine düşmesini sağlar.Takılıp çıkartılabilir , özelliklerine göre kameralar değiştirilebilir .
Lens, kamera, ayak, kablo, bnc, enerji jack, monitör, bilgisayar dvr kayıt kartı veya kayıt ve izleme cihazının bir araya gelmesinden meydana gelir. Kameralardan gelen görüntülerin ekranda izlenmesini, görüntülerin kaydedilmesi, kayıtlı görüntülerin oynatılması ve benzer diğer işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayan elektronik düzeneğe kamera güvenlik sistemi denmektedir.

Ayrıca elde edilen görüntüleri internet vasıtasıyla dünyanın her yerinden rahatça izleyebilirsiniz.

En basit CCTV sistemi bir kameranın koaksiyel kabloyla Monitöre/Televizyona bağlanmasıyla yapılabilir. Kamera çalışma gerilimine göre bir adaptör veya şebeke gerilimiyle beslenebilir. Bu sistemi Lens, Kablo, BNC konnektör, kamera ve Monitör (AV girişi varsa Televizyon ) ile istediğniz yere kolayca kurabilirsiniz.

Ekinci Bilgisayar olarak profesyonel keşif sonrasında size en uygun güvenlik kamera sistemini kurmaktayız.

kamere-sistemleri

Joomla Template - by Joomlage.com