Jolene (2008) watch online
Sinners and Saints (2010) online
Into the Abyss (2011) online

Tasarım

tasarimpp

Web Sitesi, Kartiviziti, Reklamı Olmayan İşletme Kalmayacak !

2008 Yılından bu yana Türkiye genelinde profesyonel web sitesi, kartvizit ve reklam çalışmalarımızla hizmet veren firmamız artık Tire için de çalışmaya başlıyor. Çağımızın en kapsamlı iletişim araçlarından biri olarak kabul edilen internetin, Türkiye'de de yaygınlaşması ve kullanımının artması üzerine irili ufaklı tüm firmalar da tanıtımlarını ve reklamlarını internet üzerine taşımaya yönelmiştir. Klasik pazarlama anlayışından, modern pazarlamaya geçtikten sonra internetin de yaygınlaşması sonucu artık postmodern pazarlama çağına girilmiş oldu. Postmodern pazarlama anlayışında işletmeler ve kamu kurumları artık internet üzerinde hem daha hesaplı hem de daha hızlı bir şekilde hedef kitlelerine ulaşabilmektedirler.

Ayrıca klasik reklam anlayışında pek mümkün olmayan geribildirim (feedback) alımı da internet üzerinden çok daha rahat sağlanmaktadır.

Günümüze kadar işletmeden hedef kitleye doğru tek taraflı olan iletişim akışı internet sayesinde daha interaktif bir hale bürünerek çift taraflı olmuştur. İşletmeler tasarladıkları web siteleri sayesinde hem kendi reklamlarını daha ucuza yapıyor hem de hedef kitleleriyle etkileşim içinde olma imkanı buluyorlar.

Web Siteniz Yok mu?

Tüm dünyada olduğu gibi siz de işinizi ve işletmenizi internete taşıyarak hedef kitlenizle daha yakın ilişkiler kurmak ve kazancınızı artırmak istiyorsanız; Ekinci Bilişim'e danışabilir, konusunda uzman personelimizden bilgi alabilirsiniz.Web tasarımı kavramı hafife alınamayacak kadar, mühim ve profesyonellik gerektiren bir uzmanlık alanıdır. Bu yüzden siz de işinizi en iyi şekilde yapmak için uzmanlarla çalışmayı deneyin. Her türlü el ilanı, afiş, broşür ve katalog tasarımlarınızda da Ekinci Bilişim'e danışabilirsiniz. Eğer işinizin sizin için önemli olduğunu düşünüyorsanız, basılı görsel materyalleriniz işinizi tanıtmak için çok önemlidir ve bu görsel tasarımlar için de mutlaka işin uzmanına danışmanız gerekmektedir. Tire'de uygun fiyata, uzman tasarımı Ekinci Bilişim'de... 

Kartvizit konusunda ise istediğiniz kartviziti, sizin istekleriniz doğrultusunda tasarlayıp, istediğiniz baskı kalitesiyle sizlere teslim ediyoruz. Acele kartvizit ile de 30 dakika da kartvizitinizi hazırlıyoruz... En güzel tasarımı, en hızlı şekilde elde etmek istiyorsanız bize ulaşın.... 

Web Site Örneklerimiz İçin Tıklayınız...

Joomla Template - by Joomlage.com